Genel2021 Havalandırma Sistemleri Fiyatları

9 Kasım 2020by admin0
https://www.havalandirmasistemleriservisi.net/wp-content/uploads/2020/01/İşyeri-havalandırmaa.jpg

Havalandırma sistemleri fiyat belirlenmesi için, havalandırma sistemi içerisinde kullanılan malzemeler, ürünün boyutu, yüksekliği, genişliği ve yapım aşamasında kullanılan işçilikler belirler.  Havalandırma sisteminde belli başlı malzemeler kullanılır. Demir, havalandırma motoru, kanal uzunluğu ve menfez sayıları fiyatlandırmayı etkileyen faktörlerdendir.

Daha ayrıntılı şekilde bakacak olursak; 

⦁ Havalandırma sistemlerinde, en çok demir kullanılır. Demir fiyatları, havalandırma sisteminin fiyatında büyük rol oynar.

⦁ Havalandırma fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise motor hacmidir. Motorun büyüklüğüne göre havalandırma sisteminin fiyatı değişecektir.

⦁ Sisteme bağlanan havalandırma kanalları, uzunluğuna ve genişliğine göre fiyata etki etmektedir.

⦁ Havalandırma sistemleri, ofis ve iş yerleri için kullanılacaksa, kaç tane menfez kullanılacağı belirlenmelidir. Menfezler fiyatı etkileyen bir diğer faktördür.

Fiyat Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

  • Öncelikle seçtiğiniz havalandırma firması ustalarının deneyimli olmasına; çalışanlarının işini bilen ve uzman ekip kadrosundan oluşmasına dikkat etmelisiniz
  • Firmaya bağlı olan ekiplerin çalışma şekline ve kullandıkları malzemelerin kalitesine
  • Firmanın kullandığı sistem ve cihazlarının garanti süresine
  • Periyodik bakım deneyim şartlarına
  • Bir sorun ile karşılaştığınızda bakım-onarım hizmetlerinin sağlanması gibi detaylara dikkat edilmesi gerekir.

Havalandırma Fiyatlarının Hesaplanması

Havalandırma fiyatları hesaplanırken ilk kural havalandırma motorudur. Mekanın hacminin büyüklüğüne göre motor seçimi yapılır. Eğer mekan hacmi küçük ise, küçük boyutta motor, mekan hacmi büyükse de büyük boyutta motor kullanılmalıdır. Mekan hacmini hesaplarken uygulamanız gereken hesaplama yöntemi;

“yükseklik*uzunluk*genişlik” alanlarını çarparak, uygun arama motorundan hesaplama yapabilirsiniz. Hesaplama sonucunda alanın hacmine göre motor büyüklüğü belirlenir.

Havalandırma Sistemlerinin Maliyetleri

Havalandırma sistemlerinin maliyetlerini aza indirmek, sistemin kalitesinden ödün vermeniz anlamına gelir. Mesela, ince malzeme kullanmak veya kalitesiz demir kullanmak, ortama uygun belirlenen motor yerine daha küçük motor kullanmak maliyeti azaltır fakat kalite ve verimliliği aynı ölçüde etkiler.

Uygun Fiyatla İş Yapan Havalandırma Sistemi Firması Bulmak 

Kapalı alanlarda ihtiyaç duyulan temiz hava sirkülasyonu için havalandırma sistemi olması şarttır. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında bulunan tüm bölgelere hizmet veren havalandırma sistemleri firması olarak en iyi hizmeti sunuyoruz. Bu sistem ile daha temiz bir hava soluyabilir, daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilirsiniz. Konforlu bir ortamda nefes almak, ileri teknoloji sayesinde kaliteyi yaşamak herkesin hakkı.

istanbul havalandırma servisi

İstanbul’un tüm bölgelerine havalandırma sistemi hizmeti veren firmamız, alanında uzmanlaşmış çalışanlarıyla, havalandırma hizmetini evinize ve işyerlerinize getiriyor.

Havalandırma menfezleri, havalandırma fanı, havalandırma bacası, havalandırma borusu, havalandırma panjuru, havalandırma davlumbazları, havalandırma tesisatı, havalandırma kanalı ve ilgili tüm cihazları firmamız aracılığı ile birinci sınıf yerli üretim ile ileri teknoloji kaliteyle sunmaktadır.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now ButtonBİZİ ARAYIN